
ТРЕНД
-3%
Шприц ковбасний горизонтальний 2 кг, нержавіюча сталь 10 см, ручний ковбасонаповнювач з насадками
2 099 ₴
2 036,03 ₴
+380 (68) 423-34-15
- Готово до відправки
- Код: 16788-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шприц ковбасний на 2 кг - ідеальний інструмент та помічник у процесі наповнення оболонок ковбасним фаршем. Шприц має простий принцип роботи, ручний привід обладнано зручною ручкою. Вакуумний принцип кріплення дозволяє надійно зафіксувати шприц на робочій поверхні, є додаткова струбцина.
Ковбасний шприц забезпечує низку переваг при виготовленні напівфабрикатів. У процесі заповнення оболонки фарш не нагрівається, що дозволяє уникнути бульйонних набряків. Крім того, фарш не деформується та зберігає текстуру, а також мінімізується попадання повітря у м'ясну оболонку.
Пристрій легко розбирається і миється, нержавіюча сталь не окислюється в процесі експлуатації, що гарантує тривалий термін використання.
Характеристики:
- Місткість: 2 кг
- Діаметр: 10 см
- Матеріал: нержавіюча сталь + пластик
- Діаметр насадок: 15, 19, 22 мм
- Розміри: 11*30 см
- Вага: 1,6 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Довжина | 300 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 2 л |
| Тип аксесуара | Шприц ковбасний |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість насадок | 3 |
- Ціна: 2 036,03 ₴









