
ТРЕНД
-2%
Шприц ковбасний горизонтальний 1,5 кг, нержавіюча сталь 8 см, ручний ковбасонаповнювач з насадками
1 869 ₴
1 831,62 ₴
+380 (68) 423-34-15
- Готово до відправки
- Код: 16788-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шприц ковбасний на 1,5 кг - ідеальний інструмент та помічник у процесі наповнення оболонок ковбасним фаршем. Шприц має простий принцип роботи, ручний привід обладнано зручною ручкою. Вакуумний принцип кріплення дозволяє надійно зафіксувати шприц на робочій поверхні.
Ковбасний шприц забезпечує низку переваг при виготовленні напівфабрикатів. У процесі заповнення оболонки фарш не нагрівається, що дозволяє уникнути бульйонних набряків. Крім того, фарш не деформується та зберігає текстуру, а також мінімізується потрапляння повітря у м'ясну оболонку.
Пристрій легко розбирається і миється, нержавіюча сталь не окислюється в процесі експлуатації, що гарантує тривалий термін використання.
Характеристики:
- Місткість: 1,5 кг
- Діаметр: 8 см
- Матеріал: нержавіюча сталь + пластик
- Діаметр насадок: 15, 19, 22 мм
- Розміри: 8*25 см
- Вага: 1,3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Довжина | 250 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 1.5 л |
| Тип аксесуара | Шприц ковбасний |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 1.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість насадок | 3 |
- Ціна: 1 831,62 ₴









